Czy warto zdecydować się na podkład Estée Lauder Double Wear

Czy warto zdecydować się na podkład Estée Lauder Double Wear?

by ,

Nikomu raczej nie trzeba specjalnie reklamować marki Estée Lauder. Kojarzona jest one przede wszystkim z makijażem. Topowym produktem jest podkład Double Wear, który ma lekką konsystencją i zapewnia doskonałe krycie. Jak wybrać odpowiedni odcień?

Estée Lauder Double Wear – czym się charakteryzuje?

Podkłady Double Wear są jednymi z chętniej wybieranymi kosmetykami przez kobiety w różnym wieku. Mają one lekką i kremową konsystencję. Z łatwością rozprowadzają się na twarzy i co ważniejsze nie tworzą efektu maski. Podkład Double Wear świetnie nadaje się dla wszystkich pań, które pragną zakryć niedoskonałości skóry. Bardzo ważny jest także długotrwały efekt, który utrzymuje się nawet przez 10 godzin. Nie trzeba się również obawiać, że na twarzy pojawią się błyszczenia. Dostępne są różne odcienie nadające się dla kobiet o każdej karnacji.

Zalety podkładu Double Wear

Podkład Estée Lauder Double Wear znakomicie nadaje się do każdego rodzaju makijażu. Może być stosowany jako wykończenie make-upu ślubnego lub codziennego. Świetnie prezentuje się na skórze i zakrywa wszelkie niedoskonałości. Bardzo ważny jest fakt, że skóra pokryta podkładem oddycha i jest nawilżona. Pory się nie zatykają, a filtr SPF 10 pozwala chronić cerę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dzięki odpowiedniej konsystencji podkład równomiernie można nałożyć przy użyciu pędzelka, gąbki lub ręcznie.

estée lauder double wear podkład do twarzy

Jak dopasować odcień do skóry?

Marka Estée Lauder oferuje podkłady w 40 odcieniach, a więc z pewnością każda kobieta dopasuje odpowiedni dla swoich potrzeb. W pierwszej grupie znajdują się odcienie przeznaczone dla osób o jasnej skórze. Oznaczone one zostały liczbą 1. Panie z ciemniejszą karnacją powinny wybierać spośród numerów od 2 do 5. Dodatkowo każdy produkt oznaczony jest literą, która odpowiada danej tonacji. Tony chłodne oznaczone są literą C, neutralne N, a ciepłe W. Dzięki takim symbolom znacznie łatwiej jest dobrać podkład do cery. Ułatwia to także zakupy w sklepach internetowych, w których bardzo często ceny takich produktów są niższe niż w sklepach stacjonarnych.