carmex

Carmex do ust – odmiany popularnego kosmetyku

by ,

Balsam Carmex do ust od lat jest znany w świecie kosmetycznym ze swoich cudownych właściwości nawilżających i ochronnych. Nic w tym dziwnego, w końcu zyskał on przychylność wielu amerykańskich celebrytów, skąd nie trzeba wiele do międzynarodowego rozsławienia marki. Warto jednak wspomnieć, że na rynku znajduje się wiele alternatyw klasycznego balsamu w słoiczku, dzięki czemu klienci drogerii kosmetycznych mogą wybrać wersję dopasowaną idealnie do swoich preferencji. W tym artykule zostaną omówione wszystkie trzy alternatywy przełomowego balsamu do ust.

Carmex w tubce, czyli przenośny balsam do ust

Jedną z największych wad klasycznego słoiczka z balsamem są jego rozmiary. Oczywiście bez problemu zmieści się on w każdej kosmetyczce, jednak sprawa wygląda inaczej jeśli kosmetyk można schować wyłącznie w kieszeni. W takim przypadku dobrze jest zainwestować w Carmex w tubie, który nie tylko chroni i regeneruje usta, ale również sprawdza się jako błyszczyk. Jego aplikacja jest bardzo łatwa i precyzyjna.

Wygodna pomadka Carmex w sztyfcie

Wiele osób nie lubi kosmetyków do pielęgnacji ust, które trzeba nakładać z użyciem palca. Dlatego na półkach sklepowych znalazła się pomadka do ust Carmex w sztyfcie, pozwalająca na szybkie posmarowanie ust bez brudzenia sobie rąk. Pomadka jest jeszcze bardziej poręczna od kosmetyku w tubce i zmieści się dosłownie wszędzie. Na dodatek producent wzbogacił ją o filtr przeciwsłoneczny, co zapewnia jeszcze lepszą ochronę niż w przypadku klasycznego Carmexu do ust.

Elegancka pomadka Carmex Moisture Plus

Niektóre osoby są również zrażone przez charakterystyczny wygląd pomadki, zarówno jeśli chodzi o opakowanie, jak i sam kosmetyk. Na szczęście w drogeriach można zakupić pomadkę Moisture Plus, która nie tylko ma piękne, estetyczne opakowanie, ale również występuje w wersji różowej lub bezbarwnej. Dzięki temu aplikacja jest znacznie przyjemniejsza niż w przypadku wersji w sztyfcie, a produkt nie wyróżnia się zbytnio w kosmetyczce i nie zaburza poczucia estetyki właściciela.

Więcej o kosmetykach Carmex: https://www.cocolita.pl/carmex