Modne lakiery do paznokci

by ,

Obecnie istnieje wiele modnych lakierów do paznokci. Wyróżniają się one ze względu na trwałość. Warto jednak zwracać uwagę również na interesujący wygląd manicure’u. Dlatego warto obserwować różne trendy.

Produktem, który jest na rynku już od pewnego czasu jest lakier do paznokci z cząsteczkami metalu (znajdziemy je np. w drogerii Cocolita.pl). Najbardziej efektownie wygląda on oczywiście w mocnym świetle. Najważniejsze jednak w przypadku tego produktu jest to, że można uzyskać na paznokciu różne ciekawe wzory tylko poprzez zastosowanie specjalnego magnesu.

Przyciągająca siła lakieru

lakier do paznokci EssenceJak wiadomo magnes może przyciągać i odpowiednio odpychać naładowane cząstki metali. Tak właśnie działa ten lakier do paznokci. Dzięki przyłożeniu magnesu przed wyschnięciem płytki można cieszyć się równymi prążkami, gwiazdkami, serduszkami lub innymi, wymyślonymi wzorami. Wszystko zależy od zakupionego magnesu.

Takie lakiery do paznokci nie mają tak żywych kolorów jak obecnie modne, jednak uzyskanie takiego wzoru w inny sposób jest bardzo trudne. Poza tym, iż barwy nie są zbyt żywe prawie nie ma ograniczeń – można zakupić odcień niebieski, czerwony, różowy itd. Właściwe uzyskiwanie wzorów wymaga nieco wprawy, jednak można się tego nauczyć bardzo szybko. Pamiętać trzeba jedynie o tym, by nałożyć nieco grubszą warstwę lakieru.