top no wipe Semilac

Nowy top Semilaca- TOP NO WIPE

by ,

Semilac wprowadził do swojej serii nowy Top NO WiPE. Top służy do nakładania na lakier hybrydowy Semilac i należy go utwardzać pod lampą UV. Ma tę właściwość, że nie trzeba na koniec nie wymaga przemywania- nie klei się.

Top NO WIPE a standardowy

Nowy top ma dobrą konsystencję, prawie identyczną z wersją podstawową. Nakłada się świetnie, natomiast lakiery Semilac zyskują po nim jeszcze piękniejszy połysk, niż po podstawowej wersji Topu.

Producent mocno poleca go do stosowania z ciemnymi odcieniami- ma zwiększać głębię koloru. Trzeba go nakładać cienkimi warstwami, a następnie utwardzać w lampie.

Czasy utwardzania:

Lampa UV LED 36 W – 30 s

Lampa UV LED 6 W – 1 min

Lampa UV 36 W – 3 min

Tym samym dobrze wyposażony sklep z lakierami Semilac powinien mieć w tej chwili w ofercie 4 produkty do wykończenia hybrydy: Top w wersji podstawowej, Top matowy i kolejną nowość, która dołączyła do serii, o nazwie Baza/Top 2 in 1 do lakieru hybrydowego. Produkt ten ma podwójne zastosowanie, bo możemy go użyć zarówno pod lakier, jak i na, jako warstwę finiszującą.

Jaki Top wybrać? Robi się coraz trudniej, bo każdy produkt ma swoje zalety. Top NO WIPE jest tylko nieznacznie droższy od Topu w wersji podstawowej.